"Zdrowa Piłka" - Event sportowy klasy 1-2

Utworzono dnia 27.10.2023, 05:51

W środę 25.11 Fundacja Future Football Club przeprowadziła w naszej szkole event sportowy "Zdrowa Piłka" dla uczniów klas 1-6. Uczniowie rozgrywali mecze w piłce nożnej systemem "każdy z każdym" w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-2, klasy 3-4 i 6-8. Uczniowie klas 1-2 rozegrali swoje mecze na sali gimnastycznej, natomiast klasy 3-6 rywalizowały na boisku szkolnym. Uczestnikom turnieju organizatorzy zapewnili napoje i poczęstunek w postaci m.in. dużej ilości owoców. Wszystkie klasy głośno dopingowali wychowawcy klas, nauczyciele oraz co nas najbardziej cieszy licznie przybyli na zawody rodzice. Dziękujemy p.Damianowi Peplińskiemu (Prezesowi Fundacji Future i KS Odra Szczecin) i przybyłym wraz z nim trenerom za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie tego sportowego eventu. Dziękujemy Rodzicom za mocne wsparcie wychowawców klas w przygotowanie klas do zawodów sportowych. To m.in. Państwo przygotowaliście wspaniałe plakaty, transparenty, zakupiliście jednakowe koszulki.