KONKURSY 2023/2024
NAZWA KONKURSU |
ZASIĘG |
ORGANIZATOR |
KOORDYNATOR |
EFEKTY |
Konkurs plastyczno-językowy „Najciekawszy Plakat z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych” w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych |
szkolny |
SP 69 |
Katarzyna Zenka |
Klasy I-III I Miejsce M.Pawlusiński 3A Klasy IV-III I miejsce – Mariia Kosiak 5c
II miejsce – Antoni Rymer 4c III miejsce – Mariia Liuta 8a |
Konkurs plastyczny „Polskie symbole narodowe” |
szkolny |
SP 69 |
Bożena Małdyk Jolanta Lenkiewicz |
I miejsce |
Konkurs recytatorski z okazji 105-rocznicy odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 69 w Szczecinie |
szkolny |
SP 69 |
Jolanta Szymborska, Joanna Winiecka |
W grupie wiekowej klas 1-2 I miejsce –Bartosz Cicharski klasa 2b II miejsce- Zofia Sajdyk klasa 1b III miejsce- Martyna Oleksiuk klasa 1 a Wyróżnienie Maja Ziętek klasa 1c W grupie wiekowej klas starszych 3-5 I miejsce – Kacper Konarski 5c II miejsce – Viktoriia Zuieva 4c III miejsce – Oliwia Oleksiuk 5b |
Konkurs „Najpiękniejszy lampion z dyni”
|
szkolny |
SP 69 |
Jolanta Szymborska |
Klasy 1-3
Klasy 4-8 |
Konkurs plastyczno-językowy „Kartka Bożonarodzeniowa z życzeniami w języku niemieckim lub języku angielskim”
|
szkolny |
SP 69 |
Katarzyna Zenka |
Klasy I-III I Miejsce M. Pawlusiński 3A
Klasy IV-VIII I miejsce – Kuba Gaczkowski 4b II miejsce – Marta Matusow 8b III miejsce – Oskar Sowiński 6b |
Konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy |
szkolny |
SP 69 |
Aleksandra Kurasińska |
klasy I-III
klasy IV-VIII I miejsce – 5c |
Konkurs pt." Najpiękniejsza ozdoba Świąteczno- Bożonarodzeniowa" kl.1-3 |
szkolny |
SP69 |
Kamila Skibińska |
I miejsce: II miejsce: III miejsce: Wyróżnienie: |
Konkurs literacki „Opowiem Ci bajkę” |
szkolny |
SP 69 |
Joanna Winiecka |
I miejsce – Gabriela Wiszniewska 3a II miejsce – Antoni Rymer 4c III miejsce – Jagoda Kędzierska 3a |
VI edycja konkursu „Ojczysta przyroda jest w naszych sercach” |
wojewódzki |
ZO LOP w Szczecinie i WFOŚiGW w Szczecinie |
Jolanta Śliwińska, Grażyna Zacharewicz |
II miejsce – Mateusz Śniechowski 6b, III miejsce – Mariia Liuta 8a, Wyróżnienia: Polina Jsovenko 8a, Zuzanna Jakubowska 6a |
X Edycja Konkursu dla internautów „Czy znasz województwo Zachodniopomorskie” |
wojewódzki |
Pałac Młodzieży Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie |
Grażyna Zacharewicz |
Etap I – Lena Orlon 7a
|
„Moja opowieść wigilijna” |
szkolny |
SP 69 |
Joanna Winiecka |
Klasy III-IV I miejsce – Piotr Olejnik 4c Klasy V-VIII I miejsce – Alicja Kepel 8b |
Kuratoryjny konkurs z biologii |
szkolny, rejonowy |
Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty |
Jolanta Śliwińska |
Udział: Ines Radziszewicz-Dębek 8b, Igor Ryczek 8a |
Kuratoryjny konkurs z języka polskiego |
szkolny, rejonowy |
Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty |
Wioletta Zienda-Trzasko |
Udział: Jakub Majak 8a Michał Zlobin 8a |
Kuratoryjny konkurs z matematyki |
szkolny, rejonowy |
Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty |
Magdalena Michalska |
Udział: Igor Ryczek 8a |
„POSZUKIWACZE TABLICZKI MNOŻENIA” |
szkolny |
SP69 |
Magdalena Michalska Maja Gierłach Elżbieta Cieślewicz |
ZWYCIĘZCY: Amelia Rybarczyk 4A Iwona Oziębło 4A Alicja Kowalak 4A Nela Zagórska 4A Valeria Boiko 4A Angela Białasik 4A Zuzanna Demkowicz 4B Yana Serednia 4B Manuela Iwińska 4B Kateryna Kapshuk 4B Viktoriia Zuieva 4C Oliwia Zegarek 4C Inez Idzikowska 4C Zofia Segieda-Łosińska 4C Krystyna Bilukha 4C Oliwia Oleksiuk 5B Hanna Nieczkowska 5B Milena Woraczek 5C Kacper Konarski 5C Amelia Pałczyńska 6B Jakub Mazurowski 6B Karolina Nalewaj 6B Oskar Sowiński 6B Adam Przybyłowski 7A |
„TABLICZKA MNOŻENIA KLUCZEM DO SUKCESU” |
szkolny |
SP69 |
Magdalena Michalska Maja Gierłach Elżbieta Cieślewicz |
I MIEJSCE Yaroslav Sirenko 5C II MIEJSCE Jakub Hofman 7B III MIEJSCE Jakub Krzyżanowski 7B
WYRÓŻNIENIE Danylo Protsiuk 6B Mateusz Śniechowski 6B Szymon Łukiewicz 7B |
Kuratoryjny konkurs z historii
|
szkolny, rejonowy |
Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty |
Lilia Kubinkiewicz-Dżaman |
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Jakub Majak 8a |
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego |
szkolny, rejonowy |
Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty |
Dorota Michalska |
Udział: Mariia Liuta 8a Natalia Kąklewska 8a |