Lekcja wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Miasta

Utworzono dnia 22.04.2024, 19:22

Na zaproszenie Przewodniczącej VIII kadencji Rady Miasta Szczecina Pani Renaty Łażewskiej, w Urzędzie Miasta gościła dzisiaj (22 kwietnia 2024 r.) klasa 8b z panem dyrektorem Robertem Kamińskim oraz z nauczycielem geografii panią Grażyną Zacharewicz. Nasi uczniowie doświadczyli niezwykłej lekcji wiedzy o społeczeństwie. W Szpinakowym Pałacu nasi ośmioklasiści zobaczyli prawdziwe perełki UM: nową salę sesyjną, gabinet prezydenta miasta, okazałą bibliotekę prezydencką i salę ślubów. Wszyscy z dużym zaciekawieniem wysłuchali wykładu Pani Przewodniczącej o strukturach samorządowych, funkcjonowaniu Rady Miasta, pracy poszczególnych wydziałów. Wcześniej dzięki uprzejmości Pani Przewodniczącej podobną wycieczkę do UM odbyli uczniowie klas 7a, 7b i 8a. Pani Renacie Łażewskiej bardzo dziękujemy za zaproszenia, cenne lekcje wychowania obywatelskiego i poświęcony czas. Serdecznie GRATULUJEMY Pani uzyskania mandatu radnej nowej kadencji Rady Miasta 2024 - 2029.

Życzymy dużo zdrowia i sił w dalszej samorządowej działalności.