Utworzono dnia 16.10.2023, 19:32

13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta odbył się uroczysty apel. Uczniowie klas ósmych wystąpili ze sztandarem szkoły.  Wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski. W części oficjalnej Dyrektor Szkoły Robert Kamiński nagrodził nauczycieli za ich zasługi. Naszą akademię swoją obecnością uświetnili Prezydent Szczecina – Pan Piotr Krzystek oraz Pani Wiceprezydent – Lidia Rogaś. Pan Prezydent wręczył Nagrodę Prezydenta Miasta Pani Jolancie Kawalec-Szymborskiej – naszej nauczycielce – za jej szczególne osiągnięcia. W części artystycznej klasa 5c oraz uczestnicy koła teatralnego przedstawili uroczystą akademię. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za codzienną pracę pedagogów. Zaprezentowali swoje umiejętności w formie wierszy, koncertu życzeń czy piosenki. Dzień upłynął nam w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkim pracownikom życzymy wytrwałości, satysfakcji z kształtowania osobowości dzieci oraz dużo drobnych, codziennych radości.