SZCZECIŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ

Utworzono dnia 11.10.2023, 18:41

Komplet punktów zgarnęli nasi piłkarze w meczach piłki nożnej rozegranych w środę na naszym boisku w ramach Szczecińskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas VII-VIII. W pierwszym meczu nasi reprezentanci pokonali pewnie rówieśników z SP 5 10:0. W drugim meczu reprezentacja SP 68 wygrała z SP 5 także 10:0. W trzecim trójmeczu nasi reprezentanci potwierdzili wysoką formę i wygrali z SP 68 9:1. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Aleksander Chudakov - reprezentant SP 69. Awans do kolejnej rundy uzyskali nasi piłkarze w meczach piłki nożnej rozegranych w ramach Szczecińskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas VII-VIII. Ostatnie mecze grupy 3 rozegraliśmy 16 października w Szkole Podstawowej nr. 53 w Szczecinie przy ul. Budzysza Wosia. Ostatecznie w naszej grupie zdobyliśmy 12 pkt i awansowaliśmy z drugiego miejsca do kolejnej rundy rozgrywek.

Skład naszej szkoły:

Michał Malewski