Sparing nauczyciele vs uczniowie - po raz drugi

Utworzono dnia 26.03.2024, 15:31

Po raz drugi w tym roku szkolnym Pan Dyrektor zaprosił do wspólnej gry (tym razem na boisku szkolnym) kolegów nauczycieli i obsługi oraz uczniów - świeżo upieczonych wicemistrzów Szczecina w piłce nożnej szkół podstawowych. W pierwszym meczu Uczniowie A - przegrali z nauczycielami 1:2. Obie bramki dla pracowników szkoły zdobył p.Arkadiusz Suchocki, dla uczniów bramkę zdobył Gabryś Sipko. W drugim meczu pomiędzy uczniami drużyna A i B zanotowano bezbramkowy remis. W trzecim meczu Nauczyciele - Uczniowie B lepsi także okazali się nauczyciele, którzy wygrali 2:1. Obie bramki dla nauczycieli zdobył dyrektor Robert Kamiński, dla uczniów gola strzelił Tymofii Diachenko. Po dwóch  poniesionych porażkach uczniowie oczekują rewanżu, który rozegrany zostanie po świętach.