Sparing nauczyciele vs uczniowie

Utworzono dnia 15.03.2024, 21:27

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym Pan Dyrektor zaprosił do wspólnej gry (halowa piłka nożna) kolegów nauczycieli i chłopców z klas 7-8 (reprezentantów szkoły w piłce nożnej). Drużyna nauczycieli przygotowuje się do meczu z uczniami w Dniu Dziecka, natomiast nasi uczniowie przygotowują się do finałowej piłkarskiej rozgrywki o mistrzostwo Szczecina. Czwartkowy mecz przebiegał w miłej,  sportowej atmosferze. Oba zespoły zaprezentowały dużo ciekawych zagrań i akcji. Lepsi okazali się uczniowie, którzy strzelili kilka bramek więcej potwierdzając tym samym   dobrą formę przed zbliżającymi się finałami. Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie w najbliższym czasie na szkolnym boisku. Pan Dyrektor zapowiedział też nauczycielsko - uczniowską wiosenną rywalizację w koszykówce i siatkówce.