LUTY, MARZEC Z LABORATORIAMI PRZYSZŁOŚCI

Utworzono dnia 04.04.2024, 21:32

Uczniowie klas pierwszych kodowali na dywanie.

Klasy 2-3 z koleżankami i kolegami z klas 7-8 wydawali polecenia robotom MakeBlock Codey Rocky, które zostały zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Zabawy nie było końca. Ciekawość i fascynacja nimi była ogromna. Uczniowie zapowiedzieli, że czekają na kolejne lekcje z udziałem robotów.

Uczniowie z klas szóstych uczestniczyli w ciekawych lekcjach geografii. Na zajęciach uczniowie pracowali w okularach VR. W ten sposób byli w wirtualnym laboratorium. Gogle VR „przeniosły” uczniów do Londynu i Paryża. Poczuli się, że za chwilę będą na wieży Eiffla lub popłyną Sekwaną.  W Londynie zegar BIG BEN wskazał 12.00 natomiast Pałac Buckingham zaskoczył swoją potęgą. Uczniowie poczuli się, że byli na niezwykłej wycieczce.

Uczniowie klasy siódmej oraz czwartej prowadzili obserwacje mikroskopowe.