Warsztaty z Centrum Nauk Ścisłych - klasa 4d

Utworzono dnia 18.03.2018, 18:03

Dnia 29.01.2018 klasa 4D wraz z opiekunami: Panią Izabelą Żmijewską i Panem Adamem Usowiczem brali udział w warsztatach, organizowanych przez Centrum Nauk Ścisłych, znajdujące się przy Szkole Podstawowej nr 74 na Osiedlu Bukowym. Podczas warsztatów uczniowie na przykładzie dzielenia pizzy poznali pojęcie ułamka zwykłego. Prowadzący przygotował również fascynujące gry i zabawy liczbowe. Wyposażenie sali, w której odbywały się warsztaty zrobiło na wszystkich ogromne wrzenie.Dnia 29.01.2018 klasa 4D wraz z opiekunami: Panią Izabelą Żmijewską i Panem Adamem Usowiczem brali udział w warsztatach, organizowanych przez Centrum Nauk Ścisłych, znajdujące się przy Szkole Podstawowej nr 74 na Osiedlu Bukowym. Podczas warsztatów uczniowie na przykładzie dzielenia pizzy poznali pojęcie ułamka zwykłego. Prowadzący przygotował również fascynujące gry i zabawy liczbowe. Wyposażenie sali, w której odbywały się warsztaty zrobiło na wszystkich ogromne wrzenie.