Karnawał na Sportowo

Utworzono dnia 04.02.2018, 14:21

31 stycznia 2018 r. dzieci z Przedszkola Publicznego nr 67 „Stokrotka”, Przedszkola Publicznego nr 64 „Rusałka”, z grupy „0” Szkoły Podstawowej nr 69, z Kita DRK „Regenbogen” oraz Kita „Haus der Fröhlichen Jahreszeiten” wzięły udział w zawodach sportowych „Karnawał na sportowo”.

Uczestniczyła w nich pani Elżbieta Kintop – starszy wizytator Wydziału Kształcenia Ogólnego i Specjalnego Kuratorium Oświaty w Szczecinie, która obdarowała dzieci piłkami.

Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 69 odbyło się w ramach projektu polsko – niemieckiej współpracy młodzieży z przedszkolami z Pasewalku. Przedszkola współpracują ze sobą od wielu lat. Spotykają się, prezentując swoje tradycje i zwyczaje oraz umiejętności.

W zawodach Gminę Miasto Szczecin reprezentowały panie Leonarda Rożek oraz Kinga Grudzińska, natomiast Jednostkę Centralną Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Szczecinie pani Iwona Kowalczyk.