Apel z okazji Święta Niepodległości

Utworzono dnia 18.11.2016, 12:03

14 listopada w naszej Szkole odbyła się uroczystość z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie uświetnili obchody 11 Listopada programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem p. Lili Kubinkiewicz. Nad dekoracjami i rekwizytami czuwała p. Małgorzata Stalmierska. Pamięć minionych dni i dumę z odzyskanej niepodległości przywołały wiersze i pieśni o tematyce patriotycznej w wykonaniu uczniów kl. VI B, jak również VIA i VA. Wszyscy uczestnicy apelu mogli przyłączyć się do wspólnego śpiewania utworów, które towarzyszyły naszym przodkom w drodze ku wolności "Rota", "Pierwsza kadrowa", "Ułani". Bo ideą apelu było przypomnienie bezimiennych bohaterów walki o niepodległość, a potem wolność.