Eliminacje MME 2016

Utworzono dnia 14.04.2016, 15:57
W czwartek 14 kwietnia rozpoczęła się runda eliminacyjna Mistrzostw Szczecina w mini piłce nożnej chłopców kl. IV szkół podstawowych.Szkolne zespoły walczą o awans do Mini Mistrzostw Europy 2016. W rozegranych meczach na boisku SP 69 nasi reprezentanci rozgromili kolejno piłkarzy SP 55 8:0 i SP 63 10:1. W trzecim rozegranym meczu SP 63 zwyciężyło SP 55 6:1.
Reprezentacja naszej szkoły grała w składzie: Mateusz Romanowski w bramce, Oskar Gruszfeld, Adam Zwierzchowski i Maciej Rudka w obronie, Jakub Rudka w pomocy oraz Oskar Garzyński i Bartek Kuśmierczyk w ataku. Druzynę uzupełniają: Daniel Garnys, Aleksander Repow, Marcin Skierś i Wiktor Bagiński.
Awans do Mini Mistrzostw Europy 2016 nasza reprezentacja wywalczyła z 1 miejsca w grupie. Naszym piłkarzom gratulujemy wysokich zwycięstw, pięknej gry oraz życzymy dalszych sukcesów już w MME 2016.