Bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj!

Utworzono dnia 21.05.2015, 21:57

Dnia 20 maja gościliśmy pracowników PKP Polskich Linii Kolejowych oraz Funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, którzy przeprowadzili prelekcję w ramach kampanii społecznej pt. „Bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj!”. Dzieci z grup zerowych z  zaangażowaniem wysłuchali zasad prawidłowego zachowania się na przejazdach kolejowo- drogowych. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei opowiedzieli o swojej pracy. Przypomnieli również, w jaki sposób należy zachowywać się w kontaktach z obcym psem. Na koniec uczniowie otrzymali atrakcyjne gadżety wraz z certyfikatem potwierdzającym udział szkoły w kampanii. Dziękujemy naszym gościom za kształtowanie i utrwalanie pozytywnych zachowań naszych uczniów. Liczymy na dalszą współpracę.