ELEKTROŚMIECI - ZAJĘCIA

Utworzono dnia 14.12.2014, 10:10

Dnia 02.12. w świetlicy szkolnej gościliśmy pana Łukasza z firmy TOM, która zajmuje się zbiórką i utylizacją elektrosprzętów. Na zajęciach z naszym gościem uczniowie dowiedzieli się m.in. co to są elektrośmieci, gdzie trzeba je wyrzucać i dlaczego nie wolno wyrzucać ich do zwykłego kosza na śmieci. Pan Łukasz opowiedział  również o tym jak ważne jest segregowanie śmieci dla naszego środowsika, co to jest recykling i na czym polega. Dodatkowo dzieci obejrzały film, który w ciekawy i zabawny sposób przedstawił proces recylkingu. Uczniowie byli bardzo zainteresowani tematem i zadawali prowadzącemu mnóstwo pytań, ale sami również wykazali się sporą wiedzą. Na sam koniec zajęć wszyscy otrzymali fajne upominki od firmy TOM.