Wewnątrzszkolne rozgrywki w dwa odnie klas IV oraz V

Utworzono dnia 13.02.2018, 20:50

Dnia 05.02.2018 roku (poniedziałek) odbyły się zawody w „Dwa ognie” klas IV oraz  V. Mecz rozgrywane były osobno dla klas IV i osobno dla V. Rozgrywki poprowadzono zgodnie z zasadami gry w „dwa ognie” – do momentu wyeliminowania wszystkich zawodników łącznie z „Matką” drużyny przeciwnej (bez ograniczeń czasowych).  Każda klasa tworzyła reprezentacje składającą się zarówno z dziewczyn jak i chłopców . O zajmowanych pozycjach decydowała liczba odniesionych zwycięstw w dwóch pojedynkach.

W każdym meczu można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, chęci do gry, a przede wszystkim dobrą zabawę. Rozgrywki wywoływały wśród zawodników pozytywne emocje oraz przebiegały zgodnie z zasadami „fair play”. Wszystkie spotkania były bardzo wyrównane, a zawodnicy walczyli do samego końca aby nie zostać „zbitym” (czasem nawet w pojedynkę), co spowodowało iż rozgrywki trwały dłużej niż zakładano.

Kolejność i wyniki spotkań klas IV:                                                                                            Zajęte miejsce:

IVa - IVb           - zwycięstwo IV b  (zostało 3 graczy)                                                                I – IVb (2 zwycięstwa)

IVa - IVc        - zwycięstwo IVa  (został 1 gracz)                                                                         II – IVa (1 zwycięstwo)

IVb - IVc        - zwycięstwo IVb  (została „Matka”)                                                                    III – IVc (0 zwycięstw)

Kolejność i wyniki spotkań klas V:                                                                                             Zajęte miejsce:

Vb - Vc           - zwycięstwo Vc  (został 1 gracz)                                                                         I – Vc (2 zwycięstwa)

Va - Vb          - zwycięstwo Va  (zostało 3 graczy)                                                                     II – Va (1 zwycięstwo)

Va - Vc          - zwycięstwo Vc  (zostało 2 graczy)                                                                     III – Vb (0 zwycięstw)

Reprezentacje klas IV i V:

IVa:  Oskar Tomaszewski, Sławomir Wejhan, Julia Kosna, Jakub Pszczoła, Bartosz Panek, Stavros Grudziński

IVb:  Patryk Klimala, Antoni Wierzbicki, Szymon Lipiński, Patrycja Olejnik, Eryk Wojtyla, Alan Czaplicki, Jakub Minga

IVc:  Jakub Tereszko, Bartosz Nizel, Dominik Tomczyk, Aleks Bednarczyk, Brandon Giese, Filip Świder