Wewnątrzszkolne rozgrywki Mini Piłki Ręcznej klas III - IV

Utworzono dnia 13.05.2018, 20:11

Dnia 08.05 oraz 10.05. 2018 roku odbyły się zawody Mini Piłki Ręcznej klas III oraz  IV SP. Mecz rozgrywane były osobno dla dziewcząt i osobno dla chłopców. Rozgrywki poprowadzono w 2 grupach damskich oraz 2 męskich (osobno klasy 3 i 4) . O zajmowanych pozycjach decydowała liczba odniesionych zwycięstw w dwóch pojedynkach. Zwycięzcy klas III oraz IV grali ze sobą w finale

W każdym meczu można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, chęci do gry, a przede wszystkim dobrą zabawę. Rozgrywki wywoływały wśród zawodników pozytywne emocje oraz przebiegały zgodnie z zasadami „fair play”.

Kolejność i wyniki spotkań klas III damskich:                                                                                               Zajęte miejsce:

IIIa - IIIb           - 2:4                                                                                                                                                  I – IIIb (2 zwycięstwa)

IIIb - IIIc        - 5:4                                                                                                                                         II – IIIa (1 porażka, 1 remis)

IIIc - IIIa        - 3:3              k- 1:3                                                                                                                 III – IIIc (1 porażka, 1 remis)

Kolejność i wyniki spotkań klas IV damskich:                                                                                                Zajęte miejsce:

IVa - IVc           - 0:8 oraz w rewnżu 0:9                                                                                                   I – IVc (2 zwycięstwa)

Klasa IV b nie stawiła się na zawodach                                                                                                   II – Va (2 porażki)

Finał damski:

IVc – IIIb         -  5:2

Kolejność i wyniki spotkań klas III męskich:                                                                                                  Zajęte miejsce:

IIIa - IIIb           - 0:1                                                                                                                                                  I – IIIb (2 zwycięstwa)

IIIb - IIIc        - 0:0                                                                                                                                         II –IIIc (2 remisy)