Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Szczeciński Bieg Noworoczny 2018

Utworzono dnia 28.01.2018, 18:06

Dnia 10.01.18r w środę odbył się Szczeciński Bieg Noworoczny zorganizowany dla dziewcząt i chłopców ze szczecińskich szkół podstawowych. Nasi zawodnicy w składzie:

Dziewczęta: Weronika Trela, Klaudia Zacharska, Julia Demkowicz, Kinga Modrzejewska, Amelia Kozakiewicz, Martyna Grabowska,  Klara Silveiro, Weronika Parandyk, Martyna Wielicka.

Chłopcy: Maksymilian Wróbel, Mikołaj Opiłowki, Mateusz Lewandowski, Konrad Zaniewski, Edward Guldon, Wojciech Szpaler, Damian Durzyński, Jan Szczepankowski, Krystian Guzielak, Łukasz Tarasiewicz, Aleks Biernat, Dawid Cesarski, Paweł Szostak.

Regulamin biegu był następujący:

- dystans do przebiegnięcia 1000m

- pierwsze 100 osób na mecie otrzymuje punkty (w zależności od miejsca od 1-100), reszta bez punktów

- zwycięża szkoła, której wszyscy zawodnicy zgromadzą najwięcej punktów

W pierwszym biegu, który rozpoczął się o godzinie 13.00 wzięły udział dziewczęta. Pomimo ciężkich warunków pogodowych widać było ducha walki i upór naszych zawodniczek. Na wyróżnienie zasługuje Weronika Parandyk, która zajęła 10 miejsce wśród wszystkich dziewcząt, pozostałe dziewczęta również znalazły się w pierwszej 100 co dało nam 10 miejsce drużynowo.

W drugim biegu, rozpoczętym o godzinie 13.20 uczestniczyli chłopcy. Nasi zawodnicy bardzo dobrze się zaprezentowali. Najlepiej wypadł Maksymilian Wróbel, który zajął 3 miejsce wśród wszystkich chłopców. Na wyróżnienie zasługuje również Jan Szczepankowski, który dobiegł 8 na metę. Drużyna chłopców zajęła bardzo dobre 4 miejsce.