Rozgrywki piłki nożnej dla klas V

Utworzono dnia 03.11.2017, 06:53

Po rozgrywkach klas IV nadszedł czas na klasy V. Tutaj również rywalizowały ze sobą trzy reprezentacje: Va, Vb oraz Vc. Drużyny od samego początku wyszły z bojowym nastawieniem (a nawet za bardzo…) -  w ostatnim spotkaniu pomiędzy Va, a Vc przerwano mecz ze względu na nieodpowiednie zachowanie poszczególnych zawodników reprezentacji Vc względem drużyny przeciwnej, osoby prowadzącej zawody, a także spowodowanie bójki podczas meczu. I choć w pozostałych spotkaniach panowała przyjemna atmosfera, a mecze były atrakcyjne to po incydencie spowodowanym przez zawodników z Vc pozostaje duży niesmak.

Kolejność i wyniki spotkań:

Va - Vb      8:0

Vb - Vc      0:8

Va - Vc      3:0 (walkower)

Strzelcy bramek:

Adrian Zieliński (x3), Piotr Muzioł (x3), Filip Pyka (x2), Oskar Jabłoński (x2), Kornelia Stolarek (x2), Mariusz Głodkowski (x1), Tymoteusz Duszyński (x1), Adam Ezhiev (x1), Józef Legan (x1)

Zajęte miejsce:

I – Va (6 punktów)

II – Vc (3 punkty)

III – Vb (0 punktów)

Reprezentacje:

Va: Dominik Stefański, Piotr Muzioł, Adam Jankowski, Adrian Zieliński, Tomasz Nadolski, Olivier Biernaczyk, Martyna Zielińska, Wiktoria Szafarz, Filip Pyka