Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Rozgrywki piłki nożnej klas V

Utworzono dnia 31.05.2017, 08:45

Dnia 30 maja 2017 roku na orliku przy ulicy Zamoyskiego odbyły się rozgrywki klas V SP 69. W zawodach wzięły udział klasy 5a oraz 5b.

Zawodnicy obu drużyn przybyli już pół godziny przed czasem, aby zdążyć dobrze przygotować się do gry. Początkowo rozpoczęcie meczu stało pod znakiem zapytania ze względu na trudne warunki pogodowe, ale ostatecznie zawodnicy rozpoczęli grę o godzinie 15.30. Od początku meczu przewagę w posiadaniu piłki uzyskali gracze z 5a, choć nie przekładało się to na bramki za sprawą bardzo dobrze grającego bramkarza z 5b.  Dopiero w 10 minucie 5a wyszła na prowadzenie, choć po chwili doszło do wyrównania.  Od tego momentu zawodnicy z 5a jeszcze bardziej naciskali na bramkę rywala co zaskutkowało dwoma golami.  Po przerwie 5a dołożyła jeszcze dwie bramki i było już 5-1.  Od tej pory gracze z 5b wzięli się do roboty i na 10 minut przed końcem meczu było już tylko 6-5 dla 5a.  Pomimo starań zespołu  z 5b, nie udało się zdobyć więcej bramek , a po kolejnych dwóch składnych „akcjach” zespołu z 5a padły kolejne dwie bramki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 8 – 5 dla 5a.