Pierwsza kolejka Mini Mistrzostw Szczecina w piłce nożnej - 22.09.2016r.

Utworzono dnia 25.09.2016, 22:07
Ruszyła kolejna edycja Mistrzostw Szczecina w mini piłce nożnej.
Reprezentacja naszych chłopców trafiła do III grupy rozgrywkowej grupy B wraz z zespołami SP 1, SP 10, SP 45, SP 48 II, SP 68, SP Sal.
W pierwszej kolejce rozgrywek, która odbyła się 22.09.16 w naszej szkole zmierzyliśmy się z zespołami SP 1 oraz SP 68.
Nasza reprezentacja w składzie: Garzyński Oskar, Głodkowski Mariusz, Gruszfeld Oskar, Jurczyński Marcin, Muzioł Szymon, Panek Maciej, Przybylski Aleks, Rudka Maciej, Szymczyk Eryk oraz Zwierzchowski Adam, w pierwszym starciu poniosła porażkę 0:7 z SP 1 po bardzo słabej grze. Zawodnikom SP 69 brakowało woli walki, zaangażowania oraz komunikacji w zespole.
W meczu naszych rywali zwycięsko wyszła SP 1, pokonując SP 68 aż 4:0.
Natomiast w spotkaniu SP 69 z SP 68 padł wynik 1:4. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Zwierzchowski Adam po mocnym strzale lewą nogą. W grze naszych chłopaków widoczny był brak gry zespołowej, zaangażowania oraz komunikacji. Wyróżnić należałoby jednak grę Marcina Jurczyńskiego, dla którego nie było straconych piłek.