Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Mistrzostwa Szczecina w piłce nożnej dla kls IV- CD

Utworzono dnia 28.04.2017, 07:40

Dnia 26.04.2017r na orliku przy SP nr 48 odbył się ostatni już mecz grupy I Mistrzostw Szczecina w mini piłce nożnej dla klas IV szkół podstawowych. Nasza Reprezentacja SP 69 w składzie: Paweł Szostak, Piotr Muzioł, Dominik Stefański, Mariusz Głodkowski, Oskar Jabłoński, Mateusz Romanowski, Jakub Tereszko, Adrian Zieliński,  Paweł Kita, Adam Ezhiev, Abdul – Malik Ezhiev, Stavros Grudziński oraz Oliwier Biernaczyk mierzyła się tego dnia z reprezentacją SP Sal.

Od początku pierwszej połowy gra obu zespołów była bardzo wyrównana, jednak pierwszą bramkę zdobyli chłopcy z SP Sal.  Po stracie bramki nasi chłopcy zaczęli przeważać na boisku tworząc sobie trzy sytuacje „stu procentowe” pod bramką rywali, jednak zabrakło skuteczności i nie udało się wykorzystać żadnej z szans. Rywale wykorzystali nieporadność naszych chłopców w ataku i zdobyli drugiego gola.

W drugiej połowie nie zabrakło reprezentantom SP 69 woli walki i starali się do końca odrobić wynik.  Jednak wiązało się to z wyjściem większej liczby naszych graczy na połowę przeciwnika i stworzeniem możliwości do kontrataku. Po dwóch takich kontratakach straciliśmy bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla reprezentacji SP Sal.

Reprezentantom  SP 69 brakowało tego dnia głównie skuteczności pod bramką przeciwnika oraz w odbiorze piłki.

Pomimo olbrzymich chęci, serca włożonego w grę i wielkich starań naszym graczom nie udało się awansować do kolejnej fazy rozgrywek.