Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Jesienne wewnątrzszkolne rozgrywki klas II

Utworzono dnia 28.09.2016, 18:54

Dnia 27.09.16 odbyły się rozgrywki klas II w piłkę nożną. Na boisku stawiły się wszystkie klasy II (2a, 2b, 2c), które rywalizowały ze sobą w zespołach 9 osobowych. Każde spotkanie trwało 2 x 10 minut z 2 minutowymi przerwami między połowami.

Pierwszy mecz rozegrała reprezentacja II a z reprezentacją II b. Był to mecz bardzo wyrównany, oba zespoły dawały z siebie wszystko i spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1. Bramki zdobywali Kamil Hałas (2c) oraz Fabian Paszkowski (2a).

W drugim spotkaniu rywalizowały IIa z II c. Po pierwszej połowie klasa IIc prowadziła już 2:1, po wyrównanej grze obu zespołów. Zwycięstwo w całym spotkaniu dla klasy II c zapewnił Ksawery Filarski, zdobywając drugą bramkę i tym samym ustalając wynik na 3:1. Bramkę dla IIa zdobył Julian Szulc po pięknym strzle z pola karnego.

Ostatni mecz toczył się pod dyktando ekipy z II b, która pewnie pokonała IIc , zdobywając aż 5 bramek. Strzelcami goli były następujące osoby: Marcel Grifka (3), Kamil Hałas (2).

Wyłoniliśmy także graczy z największą liczbą bramek („króla strzelców) – byli to Marcel Grifka oraz Kamil Hałas (obaj po 3 bramki)

Należy podkreślić wielkie zaangażowanie i serce do gry wszystkich zawodników klas II