Jesienne wewnątrzszkolne rozgrywki klas I

Utworzono dnia 28.09.2016, 18:56

W rozgrywkach, które odbyły się 27.09.16 wzięły udział 2 reprezentacje, a mianowicie I a oraz I b. Zespoły 9 osobowe rywalizowały w wymiarze czasowym 2 x 15 minut. Obie klasy przybyły na spotkanie w pełni przygotowane przez swoich wychowawców.

W spotkaniu dominowali gracze z reprezentacji I b, którzy rzadko byli zmuszani do gry na swojej połowie. Chociaż zawodnicy z I a byli bardzo zaangażowani i dawali z siebie wszystko, to jednak ulegli za sprawą bardzo dobrej gry zawodników z I b. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0 dla klasy I b, a strzelcami bramek zostali Mateusz (2), Aleks, Tymek oraz Artur.

Należy podkreślić bardzo ładne zachowanie kibiców obu klas, które wraz z wychowawcami dopingowali swoich pupili.