Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

II kolejka Mini Mistrzostw Szczecina w piłce nożnej – grupa B

Utworzono dnia 05.10.2016, 11:38

W drugiej kolejce spotkań grupy B reprezentacja SP 69 rywalizowała z SP Sal.  Od pierwszych minut mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny dawały z siebie wszystko. Pierwsza połowa zakończyła się 2:1 dla naszych rywali.

Od początku drugiej połowy nasz zespół dominował, stwarzając wiele sytuacji podbramkowych. Udało się doprowadzić do wyrównania (2:2), lecz wiele sytuacji marnowaliśmy. Niestety w końcówce meczu zabrakło koncentracji naszym zawodnikom, co zadecydowało o zwycięstwie rywali 4:2.  Bramki dla SP 69 zdobyli Adam Zwierzchowski i Oskar Gruszfeld.

Trzeba oddać zawodnikom obu ekip wielką wolę walki i zaangażowanie. Gra momentami była bardzo agresywna, stąd też nie zabrakło kontrowersji. Jednak tym razem z korzystnym rezultatem odjechała szkoła SP Sal.