Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Reprezentacja SP 69 w ćwierćfinale!

Utworzono dnia 10.10.2014, 09:14

Znakomicie spisali się nasi reprezentanci w ostatnich meczach grupowych o Mistrzostwo Szczecina w piłce nożnej chłopców. W ostatnich dwóch spotkaniach rozegranych w czwartek (9.10) na boisku w SP 14 nasi piłkarze zdobyli komplet punktów. W pierwszym meczu nasza reprezentacja po zaciętej walce pokonała 1:0 silną drużynę SP 7. W drugim meczu decydującym o awansie do ćwierćfinałów nasi zawodnicy nie dali najmniejszych szans gospodarzom z SP 14. Młodzi piłkarze SP 69 szybko objęli prowadzenie w pierwszej połowie, jednak do przerwy 2:1 prowadzili gospodarze. Reprezentacja SP 69 pokazała w pełni klasę w drugiej części meczu. Po znakomitej grze całego zespołu nasza drużyna pewnie zwyciężyła 7:2. Najlepszym piłkarzem na boisku w trzech rozegranych tego dnia meczach w SP 14 był kapitan SP 69 - Jakub Prokopowicz. Bardzo dobre mecze rozegrali także Piotr Buganik, Wiktor Żmudzki, Jakub Kubiczek, Michał Chołuj i Mateusz Głodkowski. W bramce nieźle spisywał się Arek Radoń. Dzielnie walczyli także Aleks Przybylski, Adam Zwierzchowski i Patryk Lemański.