PROGRAM POWSZECHNEJ NAUKI PŁYWANIA

Utworzono dnia 26.02.2015, 20:24

Dnia 25.02.2015r. uczniowie klas pierwszych rozpoczęli w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania II etap. Zajęcia te są propozycją uczestniczenia w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną również poza obowiązkowymi lekcjami wychowania fizycznego. Zajęcia w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania dają możliwość nabycia podstawowych umiejętności pływania, rozwijania i podnoszenia sprawności fizycznej, zachęcają do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym od nauki oraz wdrażają do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych na basenie, bez względu na poziom umiejętności i sprawności fizycznej. Kończąc II etap uczniowie będą mogli zdobyć kolejną sprawność – „Foki”.