Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2015

Utworzono dnia 17.09.2015, 18:31

W czwartek 17 września nasi piłkarze zainaugurowali na naszym boisku piłkarskie rozgrywki o mistrzostwo Szczecina w piłce nożnej szkół podstawowych. W pierwszym meczu nasi reprezentanci pewnie pokonali SP 7 6:1 (4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Lemański 3 (kapitan zespołu), Adam Zwierzchowski 2 oraz Szymon Muzioł 1.

Drugi mecz naszej drużyny z SP 68 miał dwa bardzo różne oblicza. Do przerwy, po słabej grze naszych reprezentantów 2 ;0 prowadzili goście. Kilka minut po przerwie, po przepięknym strzale rozmiary porażki zmniejszył Szymon
Muzioł. Niestety, radość nie trwała długo. Zaraz po wznowieniu gry piłkarze SP 68 strzeli bramkę i było 1:3. I chyba ta trzecia stracona bramka podziałała mobilizująco na naszych zawodników, gdyż trzy minuty potem było już 2:3. Na 3 minuty przed końcem meczu nasi piłkarze zdobywają wyrównującą bramkę. Popis piłkarskich umiejętności nasza drużyna dała w ostatnich dwóch minutach meczu, w których zdobyliśmy najpierw czwartą i chwilę potem piątą bramkę. Gole w tym spotkaniu zdobyli: Szymon Muzioł, Aleks Przybylski, Adam Zwierzchowski,  Patryk Lemański i Mateusz Pszczoła.
Kolejne mecze nasza drużyna rozegra we wtorek 22 września w Szkole Salezjańskiej z SP 45 i SP 15.