Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Pierwsze mecze półfinałowe mistrzostw Szczecina w piłce nożnej

Utworzono dnia 29.10.2015, 16:32

W czwartek (29.10) rozegrane zostały na naszym boisku pierwsze mecze półfinałowe piłkarskich mistrzostw Szczecina w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych z udziałem naszej reprezentacji.

W pierwszym meczu nasi piłkarze po bardzo dobrej grze pokonali pewnie SP 1 3:1 (2:0). Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył pięknym strzałem Szymon Muzioł. Chwilę potem, po indywidualnej akcji na 2:0 podwyższył Patryk Lemański. Po zmianie stron rywalom udało się zdobyć bramkę kontaktową. Kropkę nad "i" postawił na 2 minuty przed końcem spotkania Adam Zwierzchowski, który sprytnie wykorzystał błąd obrońców gości i ustalił wynik meczu na 3:1

W drugim meczu SP 71 pokonało SP 1 3:2

Takim samym rezultatem zakończyło się trzecie spotkanie, w którym nasza reprezentacja uległa piłkarzom z SP 71 2:3. Pierwszą bramkę strzelili goście po błędzie naszego środkowego obrońcy. Wyrównującego gola zdobył po kapitalnym prostopadłym podaniu Szymona Muzioła - kapitan drużyny Patryk Lemański. W drugiej części meczu, na 2:1 strzelają goście. Kilka minut później po indywidualnej akcji, w polu karnym faulowany zostaje Patryk Lemański. Z rzutu karnego wyrównującą bramkę strzałem w samo okienko strzela Adam Zwierzchowski. I kiedy wszyscy liczyliśmy na kolejną bramkę naszej reprezentacji, prosty błąd naszej obrony wykorzystali goście zdobywając zwycięską trzecią bramkę. Na wyrównanie zabrakło niestety czasu.

Duże słowa uznania dla naszych piłkarzy należą się za oba rozegrane mecze i zdobyte punkty. Poza wymienionymi zawodnikami naszego zespołu, bardzo dobre mecze rozegrali także Mateusz Głodkowski (w bramce), Aleks Przybylski, Mateusz Pszczoła i Mateusz Sobierajski.

Kolejne mecze, decydujące o końcowym układzie tabeli rundy półfinałowej mistrzostw, nasz drużyna rozegra za tydzień 5 listopada w SP 71 (Szczecin Dąbie). Rywalami naszych piłkarzy będą drużyny SP 48 i SP 28.