Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Mistrzostwa Szkoły Klas Trzecich w piłce nożnej

Utworzono dnia 24.05.2016, 15:54

W czwartek 19 maja rozpoczęły się piłkarskie Mistrzostwa Szkoły Klas Drugich w piłce nożnej. W pierwszym rozegranym meczu klasa 3a pokonała klasę 3c 2:1 (1:0). Prowadzenie dla 3a zdobył w pierwszej części meczu Oliwier Biernaczyk. Po zmianie stron rzutu karnego nie wykorzystał Adrian Zieliński z 3a. Kolejnej dogodnej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Filip Pyka. Chwilę potem drugą bramkę dla 3a zdobył Adrian Zieliński. Rozmiary porażki zmniejszył Abdul Malik, który strzelił jedyną bramkę dla klasy 3c. W drugim meczu rozegranym w poniedziałek 23 maja meczu klasa 3c zwyciężyła klasę 3b 5:2 (1:2).  Prowadzenie dla 3b zdobył Bartek Kuśmierczyk, kilka minut później wyrównującą bramkę strzelił Mariusz Głodkowski. Ponowne prowadzenie dla 3b uzyskała jeszcze przed przerwą Ola Kuśmierczyk. Po zmianie stron coraz śmielej zaczęli grać reprezentanci 3c. Najpierw wyrównującą bramkę zdobył Abdul Esijew, potem trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Oskar Jabłoński. W trzecim spotkaniu, rozegranym we wtorek 24 maja klasa 3a pokonała pewnie klasą 3b 8:4 (4:3).  Prowadzenie dla 3a zdobył Oliwier Biernaczyk,  kolejne dwie bramki dla 3a zdobył Piotr Muzioł. Potem piłkarską klasę pokazał Bartek Kuśmierczyk, który zdobył kolejno trzy bramki doprowadzając do remisu. Jeszcze przed przerwą ponowne prowadzenie 4:3 dla swojej drużyny uzyskał Oliwier Biernaczyk. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się kolejno piłkarze 3a: Adrian Zieliński i Piotrek Muzioł. Następnie czwarta bramkę dla swojej drużyny ponownie zdobył Bartek Kuśmierczyk. Na trzy minuty przed końcem meczu ponownie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Oliwier Biernaczyk, który ustalił wynik meczu na 8:4 dla 3a. Pierwsze miejsce w mini turnieju klas trzecich zdobyła klasa 3a, która dwa mecze wygrała. Na drugim miejscu rozgrywki zakończyli piłkarze 3c (jedna wygrana i jedna przegrana), na miejscu trzecim znalazła się klasa 3b (dwie porażki).