OGŁOSZENIA SZKOLNE

Czcionka:

NA PROŚBĘ DYREKTORA SP 55 W SZCZECINIE

Szanowani Państwo,

Wiktor ma 12 lat, jest uczniem naszej szkoły, który zachorował na bardzo złośliwego guza mózgu! Trwa dramatyczna walka o jego życie. Do 17 maja musimy zebrać ponad 8 milionów złotych na leczenie w USA. Jeśli nie zdążymy -rokowania są najgorsze z możliwych....

Prosimy z całego serca –pomóżcie nam ratować Wiktorka !!!!!

Prosimy o wszelką możliwą pomoc, zorganizowanie zbiórki, zaangażowanie w akcję Rodziców, Nauczycieli i Uczniów. Liczy się każda złotówka.

Pomóżmy! Razem #przyspieszamydlaWiktora! Co możemy zrobić?

1. Dokonać wpłaty poprzez poniższą stronę https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki, Udostępniać link do siepomaga.pl, zapraszać do polubienia strony i grupy licytacyjnej

2. Zrobić tradycyjny przelew na konto fundacji: Fundacja Siepomaga pl.W. Andersa 3 61-894 Poznań Alior Bank 81249010283587100000127332 . Z tytułem wpłaty: „Darowizna Wiktor Lewicki”

3. Wysłać sms na numer 72365 o treści: 0127332

4. Dołączyć do grupy licytacyjnej na Facebooku, na której możesz wystawić coś od siebie – rzecz, usługę lub coś dla siebie znaleźć Licytacje. Walka o życie: Wiktor Lewicki vs Guz Mózgu

5. Polubić stronę Wiktora na Facebooku na której dzielimy się z Wami podjętymi działaniami i pomysłami, które chcemy wprowadzić w życie Walka o życie: Wiktor Lewicki vs. Guz Mózgu

6. I przede wszystkim powiedzieć o historii Wiktora znajomym. Promować akcję na Facebooku z hasztagiem #przyspieszamydlaWiktora i #klasowedlaWiktora

Tylko z ogromną ilością osób o dobrych sercach możemy uratować jego życie!

Szanowni Rodzice!

Od 4 maja br. klasy I-III pracują w trybie stacjonarnym.

Od poniedziałku 19 kwietnia zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej.

Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.

Dodatkowo szkoła organizować będzie opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły dla dzieci klas I-III, których rodzice wykonują zadania publiczne związane ze zwalczaniem COVID-19.

Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest wniosek rodziców wraz z potwierdzeniem wykonywanej pracy. Świetlica czynna będzie w godzinach 8:00-16:40.

każde zamówienie to bonus dla naszej szkoły!

Kod naszej szkoły Z.SZQ.SZC.S69

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do skorzystania z oferty Księgarni Tuliszków oraz wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl.

Ponad 20 tysięcy tytułów książek: literatura dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomoce naukowe, lektury szkolne, tania książka, kolorowanki, książki na różne okazje.

Dzięki Państwa zamówieniu szkoła otrzymuje nagrody książkowe dla uczniów, a biblioteka ciekawe nowości.

Zasady zamawiania książek:

1. wejdź na stronę www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
  2. zamów książki, które potrzebujesz
  3. podczas finalizowania zamówienia zaznacz:
    w polu Dostawa : „Odbiór osobisty w siedzibie firmy” w polu Dodatkowe informacje wpisz kod naszej szkoły Z.SZQ.SZC.S69  Danych adresowych wpisz swoje imię, nazwisko i adres szkoły
    Księgarnia zrealizuje zamówienie zbiorcze, a swoje książki odbierzesz w bibliotece szkolnej.
    Możesz też zamówić dostawę do domu (przy zamówieniu powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna).
    Od każdego zamówienia z wpisanym kodem naszej szkoły naliczana jest kwota przeznaczona na nagrody i książki do biblioteki szkolnej, które otrzymamy od Księgarni!      Kod naszej szkoły   -    Z.SZQ.SZC.S69
  4. Z.SZQ.SZC.S69  Kod ten należy wpisać w polu Dodatkowe Informacje, przed kliknięciem przycisku PODSUMOWANIE.

Odbiorę moje zamówienie w swojej placówce: takie zamówienie zostanie zrealizowane wraz z innymi zamówieniami z danej placówki. W zbiorczym kartonie znajdą się mniejsze paczki opatrzone imieniem, nazwiskiem i adresem domowym konkretnego odbiorcy. Takie zamówienie (bez względu na jego wartość) jest dostarczane na koszt Księgarni – nie ma tu dodatkowych opłat związanych z przesyłką. Zbiorczy karton adresujemy na osobę kontaktową, która współpracuje z Księgarnią z ramienia szkoły. W Polu „dostawa” należy zaznaczyć opcję „odbiór osobisty w siedzibie firmy”. Po przejściu do danych adresowych należy zaznaczyć opcję „inny adres wysyłki” i wpisać tam własne imię i nazwisko oraz adres szkoły.

DRODZY RODZICE

INSTRUKCJE DO LOGOWANIA DO DZIENNIKA LIBRUS:

INSTRUKCJA DO LOGOWANIA DO DZIENNIKA

INSTRUKCJA DO LOGOWANIA DO APLIKACJI MOBILNEJ DZIENNIKA - NASZE SZKOŁY